Araba fiyatlarının hızla artmasıyla birlikte piyasa da araba bulmakta bir hayli zorlaştı. Bu sebepler neticesinde araba sahibi olmak iyice zorlaşırken Birarabam’ın sunmuş olduğu finansal çözümlerden olan taksitle araba birçok kişinin araba sahibi olması için çözüm yolu oldu.

Özellikle yeterli birikimi olmayan kişiler için hayal olan araba alma Birarabam sayesinde kısa sürede gerçeğe dönüşüyor. Daha çok orta ve dar gelirli aileler için büyük bir avantaj olan firma, bütçeleri kısıtlı ailelerin finansman sorunu çözüyor.

Birikim olmayan ya da birikim yapamayanalar için taksitle araba alma imkânı sunan firma nokta atışı sistemiyle birçok ailenin yüzünü güldürüyor. Arabası olmayan kalmasın mantığıyla çözüm yolu sunarak herkese hitap eden finansman planı yapıyor.

Tamamen kişilerin bütçesine göre finansman ve ödeme planı çıkararak araba almak isteyen kimsenin elini boş çevirmeyen Birarabam, hemen herkesin faydalanabileceği finansman desteğiyle geniş bir kitlenin araba sahibi olmasını sağlıyor.

Taksitle araba almak isteyenlerin adresi olan firma, bu bağlamda en iyi ve denenmiş çözümlerle küçük taksitlerle ödeyebileceğiniz araç finansmanı sağlıyor.

Her şeyin şeffaf ve belli bir sisteme göre ilerlediği firmada sorunsuz ve stressiz bir süreç sonunda araba sahibi olmanız hedefleniyor.

Arabanızı Birarabam ’da Taksitle Alın!

Her sektörde artan fiyatlardan dolayı kişiler büyük harcamalar yapmadan ya da borcun altına girmeden önce kara kara düşünmeye başladılar.

İnsan hayatının en büyük ihtiyaçlarından olan araba almak ise bu düşüncelerin şüphesiz en başında gelmektedir.

Özellikle birikimi olmayan ve araba sahibi olmanın daha zor olduğu dar ve orta gelirli aileler için bu durum daha da belirginleşti.

Bütün bu kara düşüncelere ve gerçekleşmesi imkânsız gibi görünen hayallere son veren Birarabam taksitle araba alma fırsatını vatandaşların hizmetine sunuyor.

Bu bağlamda kişileri ve bütçelerini zorlamayacak tamamen kendilerinin gelirine göre bir ödeme planıyla araç desteği sunan firma, Türkiye’nin her yerinden ikinci el veya sıfır fark etmeksizin ihtiyaçları olan arabayı almaları noktasında bir sistem kurdu.

Her şeyin açık ve net olduğu sistemde peşinatınız olmasa bile aylık ödeme yapabileceğiniz meblağlar ölçüsünde sizin gibi durumda olan vatandaşları bir araya getirerek birçok avantajla araç sahibi olmanız için gerekli finansmanı sağlıyor.

Taksitle Araba Alma Sistemi Birarabam!

Birarabam’ın sağladığı finansman desteği sayesinde başvuran hemen herkesin araba sahibi olduğu sistemde hem peşinat ödemiyor hem de kredi alarak yüksek tutarlarda faiz ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Burada birçok şey tamamen sizin bütçe ve ödeme koşullarınıza göre ayarlanıyor. Siz grup ya da bireysel taksitle araba hayaliniz için bütçenize göre bir seçim yapıyorsunuz.

Sonrasında Birarabam’ın araç finansman desteğinden faydalanarak isteğiniz arabayı taksitlerle alıyorsunuz. Hem vade sayısını hem de taksit miktarlarını siz belirliyor bütçenizi zora sokacak ödeme ve sıkıntılardan uzak kalıyorsunuz.

Ayrıca birkaç finansman desteğinden kendi bütçenize göre seçerek tasarruf planınızı buna göre yapabiliyorsunuz. Örneğin peşinatlı araç  tasarruf planını seçerek toplam araç bedeli tutarının belli bir miktarını toplu ödeyip diğer kalan kısmını da taksitlerle ödeyerek aracınızı olmanız gerekenden tarihten daha erken  bir zaman diliminde alabilirsiniz.

Diğer bir tasarruf planı olan peşinatsız araç finansmanında ise organizasyon bedelini peşin ödeyebilir, taksit vadenizi daha erken kapatabilirsiniz.

Bu ve bunlar gibi özel olarak hazırlanmış tasarruf planlarından faydalanmak için sizlerde size en yakın şubeye giderek detaylar hakkında bilgi alabilir belki de sizin için bir hayal olan taksitle araba almak düşüncenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kişiye Özel Taksitle Araç Finansmanı Birarabam’da

Birarabam’ın en avantajlı paketlerinden olan kişiye özel araç finansmanında süreç tamamen kendi bireysel koşullarınıza ve tercihinize göre ilerlemektedir.

Hem taksit tutarınızı hem de teslimat tarihinizi kendinizin belirlediği sistemde bütçeniz doğrultusunda tasarruf planı yaparak aracınızı alabilirsiniz.

Birarabam Avantajıyla Birlikte Araç Finansmanı

Birarabam’ın sunmuş olduğu finansman planlarından olan birlikte araç finansmanında sizinle aynı durumda olan grupla bir araya getiriliyorsunuz. Tasarruf plan ve ödemelerinizin aynı olduğu sistemde noter huzurunda yapılan kura ile sıranızı belirliyor ve sıranız geldiğinde aracınızı alıyorsunuz.

“Birlikten kuvvet doğar” Atasözünü Birarabam güvencesiyle hayata geçirirken istediğiniz her yerden taksitle araba al hayalinizi gerçekleştiriyorsunuz.

Sonraki makale
Karbon Nedir, Karbon Allotropları Nelerdir?
Önceki makale
Sirke Diyeti Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Öne Çıkan Paketlerimiz