Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

Hikayemiz

Aktif Zeka, sektöre ilk adımını eğitim danışmanlığı ve rehberliği alanında atmış olup şu anda derece öğrencisinden özgün notlar, excel ve video içerikleri üretmektedir. Kadromuzdaki uzman öğretmenler ve üniversite sınavında ilk 1000’e girmiş derece öğrencileriyle birlikte ana amacımız siz kıymetli öğrencileri her yönden sınava hazır hale getirmektir. Kurucumuz olan Yusuf Mert Arslan’ın bizzat kendisi de bu yollardan geçip üniversite sınavında çift alanda derece yapmıştır. Bu durum da öğrencilerin ne istediklerini en güzel şekilde analiz ederek sizlere özgün ve kaliteli ürünler sunmamızı sağlamıştır.

Misyonumuz

Sınava girecek öğrencilerimize konuları daha önce görmedikleri etkin öğrenme ve kodlama metotlarıyla öğretmek. Kaliteli ve tamamıyla özgün yazılmış notlarla konu takibi ve tekrar sıkıntılarını ortadan kaldırmak. Her birisi derece öğrencileri tarafından çekilmiş, tüm ders ve konular için özel taktikli videolarla öğrencilerimizin fark yaratmasını sağlamak. Deneme analizi, izlenmesi gereken video rehberliği, konu takip ve analiz sistemi ve dahasını içeren excel rehber paketleriyle öğrencilerimizin sınava giden yollarında sonuna kadar yanlarında olmak.

Vizyonumuz 

Ekibimizi daha da genişleterek siz kıymetli öğrencilerimizin başka bir kurum/kuruluşa ihtiyaç duymaksızın tüm ders materyali, rehberliği ve konu anlatımı ihtiyaçlarını en kaliteli ve özgün bir biçimde karşılamak Aktif Zeka olarak ana gelecek vizyonumuzdur.