Hediye; güzel bir haber, mülk, şarkı, ziyaret, gezi, el yapımı ürün, eser, yol kenarından toplanan çiçek yani görünen ya da görünmeyen neredeyse her güzel şeyi kapsayan bir ifadedir. Hediyeyi tek kalıpta ifade edemeyiz bu sebeple seçenek çok olduğundan, bu sorunun cevabı kişiden kişiye göre değişmelidir. Ancak günümüz Türkiye’sinde özellikle Megakent İstanbul’da rutinlerimizden uzaklaştırıp özel hissettirecek olan, olağanüstü bir hediye stili var, deneyim ve izlenim hediyeleri! Tartışmasız, en nitelikli ve akılda kalıcı hediyeleri ile bizleri büyük ve hoş bir şaşkınlıkla büyüleyen bodo, arkadaşa hediye konusunda da her bütçeden ziyaretçiyi kucaklayan evrensel bir platform. Okuldan eve, evden işe diye dönen bu son yüzyılın yorucu çarkı, bizlere ara sıra nefes almayı bile unutturabiliyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz doğada, yolculukta, denizde, bir müzik dinletisinde, masaj terapisinde, atölyede ya da özel bir yemek masasında tek başımıza ya da sevdiklerimizle olmanın unutulmaz güzelliğini bodo ile yeniden öncelik haline getirebiliriz. İhtiyacımızdan fazlasıyla doldurduğumuz dolapların nefessiz bırakan negatifinden bodo’nun hayatı ferahlatan deneyimlerine küçük kaçamaklar yapın.

Erkeğe ne hediye alınır?

Gençler, yaşlılar, çocuklar, yetişkinler hayattan keyif almak için can atan herkes için bodo’nun şaşırtıcı sürprizleri var! Oğlunuzun ilk karnesine, ‘’Çocuk için Pony Binicilik Dersi’’ almak, ona anlamlı bir başarı ödülü olur. Yemek sürprizleri genelde kocanızdan geliyorsa yıldönümünüzde bu kez siz, ‘’Aile için Tarihi Vapurda Gala Salonunda Akşam Yemeği’’ hediyesini sunun. Babalar Gününde, ona bunca zaman yaşamadığı ‘’İki Kişi için Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’ verebilirsiniz. Yakın erkek arkadaşlarınıza, merak edeceklerinden emin olduğunuz, ‘’İki Kişi için ATV Safari Sürüşü’’ sürprizini dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Sevgili için daha romantik tonlarda sürprizler istiyorsanız ‘’Yatta Gün Batımı’’ veya ‘’İki Kişi için Ormanda At Binme’’ gibi gerçek duyguları ortaya çıkaran, şaşırtıcı deneyim hediyelerini inceleyin. İlgi duyup duymadıklarına yahut bu etkinliklerde tecrübeleri olup olmadığına göre kolaylıkla tercihte bulunabilirsiniz.

Kadına ne hediye alınır?

Düşünceleriniz adeta kafanızın içinde birbirinden bağımsız farklı yönlere savruluyor ve yine, onu etkileyecek hediyenin ne olduğunu bulamadınız. Hemen problemi çözelim! ‘’Avrupa Yakasında Anti Stres Masajı’’: bu ince hediye hareket ile evin büyük sorumluluğunu yüklenmiş olan eşinizin gözünde daha da değerlenirsiniz. Sık sık dışardan hamburger yemenize kızan annenize, espri tadında ‘’İki Kişi için Hamburger Yapım Dersi’’. Eğitime onunla birlikte katılarak bolca eğlenebilirsiniz. Kızınızın gitmeyi çok istediği, ‘’Çocuk için Trambolin Parkı’’, süslü bodo hediye kutusu ile doğum gününde en özel sürprizi olacak. Yakın arkadaşınıza en farklı düğün hediyesi sizden, ‘’Kadınlar için Hamam Günü’’ olsun. Yaşama hevesini artıran bu çok özel sürprizleri, bodo’dan hemen alabilirsiniz.

Sonraki makale
Çamur Nedir? Bilinmeyen Kullanım Alanları Nerelerdir?
Önceki makale
Formula 1 Nedir? Tarihteki Gelişimi Nasıldır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Öne Çıkan Paketlerimiz